Pozytywne Żłobki na Śląsku

Będzin

Informacja o dofinansowaniu ze środków budżetu państwa Program Maluch+ 2021 żłobek
Informacja o dofinansowaniu z budżetu państwa Program Maluch+ 2021- Punkt Opieki Dziennej

Zaświadczenie z Urzędu Miasta Będzina o dokonaniu wpisu do rejestru żłobków.

Pozytywny Żłobek i Punkt Opieki Dziennej w Będzinie znajdują się na ulicy Małobądzkiej 143. Miejsca te zostały stworzone ze starannością o to, by dzieci miały zapewnione jak najlepsze warunki do rozwoju, zabawy i odpoczynku.

Do żłobka i punktu przyjmowane są dzieci w wieku od 1 roku życia do 3 lat.

Nasz Żłobek otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00. Punkt działa w godzinach 7:00-15:00.

Kadra Pozytywnego Żłobka w Będzinie to przede wszystkim ludzie z pasją i predyspozycjami do pracy z dziećmi. Nasz program zajęć jest urozmaicony- prowadzimy zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe, edukacyjne. Pomagamy dzieciom i wspieramy je w nauce samodzielności. Ważna dla nas jest współpraca z rodzicami w każdym aspekcie dotyczącym dziecka.

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę Maluchów- a także spokój Rodziców – oddajemy do dyspozycji przestronną i świetnie wyposażoną salę. Wszystkie sprzęty, meble i zabawki zaopatrzone są w niezbędne certyfikaty i atesty. Dzieci nieodpłatnie mogą korzystać również z zajęć dodatkowych.

Dzieci są dla nas inspiracją, a praca z nimi- powołaniem. Dbamy o to, by każde dziecko czuło się tutaj szczęśliwe i bezpieczne.

Serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka:

https://www.facebook.com/zlobekbedzin/

CENNIK

Opłaty za żłobek w Będzinie wynoszą:

Jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 200 zł.

Miesięczne czesne w wysokości 700 zł (opieka całodniowa), lub opieka do 5h dziennie (maksymalnie do godz. do 14:00) 350 zł.

Opłata za pełne wyżywienie to 12 zł, a karnet 5-cio godzinny 11 zł, za dzień na osobę (w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka do godziny 15-ej w dniu poprzedzającym nieobecność opłata nie zostanie naliczona)

Dla rodzeństwa 30% zniżki dla drugiego dziecka.

Dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny 20% zniżki.