Pozytywne Żłobki na Śląsku

Ruda Śląska

Informacja o dofinansowaniu z budżetu państwa Program Maluch+ 2021

Zaświadczenie z Urzędu Miasta Ruda Śląska o dokonaniu wpisu do rejestru żłobków.

Pozytywny Żłobek w Rudzie Śląskiej to szczególne miejsce, które powstało z myślą o szczęściu najmłodszych i spokoju pracujących rodziców.

Do żłobka przyjmowane są dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat. Jesteśmy do dyspozycji rodziców i dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.

            W ramach czesnego zapewniamy m.in.:

   Panie (ciocie) pracujące w Pozytywnym Żłobku w Rudzie Śląskiej posiadają kwalifikacje i wykształcenie odpowiednie dla pracy w placówce. Dla nas praca z dziećmi jest pasją którą możemy z radością realizować. Mamy do dyspozycji odpowiednio dostosowany nowoczesny budynek z czterema przestronnymi, jasnymi salami oraz z wyposażeniem posiadającym niezbędne atesty i certyfikaty. W naszym żłobku mebelki, toalety oraz umywalki dostosowane są do wzrostu dzieci aby wzmacniać w maluszkach istotne poczucie samodzielności. Pozytywny Żłobek mieści się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje się Ścieżka Zdrowia z której chętnie korzystamy w czasie spacerków. Posiadamy bezpieczne ogrodzone podwórko oraz wózkownię. Każde dziecko jest otoczone czułą i troskliwą opieką. Ciocie zapewniają przyjazną i rodzinną atmosferę dzięki czemu separacja od rodziców staje się łatwiejsza. Naszym priorytetem jest dobro, bezpieczeństwo każdego dziecka oraz jego wszechstronny i harmonijny rozwój. Ciocie wiedząc jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa robią wszystko, by maluszki czuły się komfortowo i szczęśliwie. To dzieci dają nam najobfitsze pomysły do prowadzonego przez nas programu zajęć, uczą nas ulepszać i poszukiwać, a my z pełnym zaangażowaniem i pasją wspólnie z naszymi maluszkami dążymy do zdobywania samodzielności. Cieszymy się osiągnięciami, odkryciami i małymi zwycięstwami. Uśmiech „Naszych” dzieci jest dla nas bezcenny.

Serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka:

http://www.facebook.com/pozytywnyzlobek

Pozytywny Żłobek w Rudzie Śląskiej, ul. Zgrzebnioka 6

Dyrektorka: P. Agnieszka Gauza, tel. 538 237 193

Opłaty:

NOWOŚĆ – „Mini Pakiet”