Pozytywne Żłobki na Śląsku

Informacja o dofinansowaniu z budżetu państwa Program Maluch+ 2021- żłobek
Informacja o dofinansowaniu z budżetu państwa Program Maluch+ 2021- Punkt Opieki Dziennej

Zaświadczenie z Urzędu Miasta Jastrzębie – Zdrój o dokonaniu wpisu do rejestru żłobków.

Pozytywny Żłobek w Jastrzębiu-Zdroju zlokalizowany jest przy ulicy 1 Maja 32. W pobliżu znajduje się piękny park zdrojowy z inhalatorium solankowym i placem zabaw. Na terenie żłobka jest również teren zielony dla dzieci oraz wygodna wiata na wózki naszych milusińskich. Żłobek jest czynny od godziny 7.00 do 17.00 i przyjmuje dzieci od 20 tygodnia życia do 3 lat.

Dysponujemy 25 miejscami w sali żłobkowej oraz 5 miejscami w punkcie opieki dziennej funkcjonującym przy żłobku. O jakość posiłków dba wyspecjalizowana w żywieniu małych dzieci firma cateringowa. Dysponujemy dużą salą z wyposażeniem dostosowanym do potrzeb maluchów. Opiekę nad dziećmi sprawują wykwalifikowane opiekunki. Codziennie dzieci mają okazję do rozwijania swojego potencjału uczestnicząc w zajęciach muzycznych, plastycznych, czy też ruchowych.

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla nas budowanie bliskiej relacji opartej na zaufaniu i indywidualnym podejściu, a wszystko w bezpiecznej i radosnej atmosferze. Stawiamy na wspieranie naturalnego tempa rozwoju każdego dziecka, proponujemy innowacyjne metody pracy zgodnie z najnowszymi osiągnięciami pedagogiki i psychologii małego dziecka. Współpracujemy również z psychologiem, aby zapewnić optymalne warunki rozwoju naszych maluszków. 

Serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/Pozytywny-Żłobek-i-Punkt-Opieki-Dziennej-w-Jastrzębiu-Zdroju-635495843587168/

Pozytywny Żłobek i Punkt Opieki Dziennej w Jastrzębiu- Zdroju, u. 1 Maja 32.

Dyrektorka: P. Izabela Niemczuk, tel. 735 204 091.

Opłaty:

Krótsze pakiety:

Czesne w wysokości 350 zł za opiekę do 4h dziennie, a opłata za wyżywienie w pakiecie 6 zł/osobodzień (w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka do godziny 15-ej w dniu poprzedzającym nieobecność opłata nie zostanie naliczona)