Pozytywne Żłobki na Śląsku

Sosnowiec

Informacja o dofinansowaniu z budżetu państwa Program Maluch+ 2021

Zaświadczenie z Urzędu Miasta Sosnowca o dokonaniu wpisu do rejestru żłobków.

Pozytywny Żłobek w Sosnowcu został stworzony ze starannością o to, by dzieci miały zapewnione jak najlepsze warunki do rozwoju, zabawy i odpoczynku. Dla usprawnienia kontaktu z Rodzicem korzystamy z aplikacji LiveKid- w niej znajdziecie Państwo panel dla siebie, kalendarz zajęć, ogłoszenia, zaplanujecie nieobecność dziecka, skontaktujecie się z opiekunami.

W salach Żłobka znajdują się kamery- Rodzice mają podgląd online. W ofercie również zajęcia dodatkowe- rytmika, logopeda, spotkania z psem.

Pozytywny Żłobek w Sosnowcu jest zlokalizowany na Osiedlu Naftowa. Żłobek został stworzony ze starannością o to, by dzieci miały zapewnione jak najlepsze warunki do rozwoju, zabawy i odpoczynku.

Do żłobka przyjmowane są dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat. Nasza placówka jest wsparciem dla osób podejmujących pracę po przerwie związanej z urodzeniem dziecka i/lub wychowujących dzieci do lat 3.
Nasz Żłobek otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00.

Kadra Pozytywnego Żłobka w Sosnowcu to nie tylko osoby posiadające odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje. To przede wszystkim ludzie z pasją i predyspozycjami do pracy z dziećmi. Żłobkowe „ciocie” zapewniają najmłodszym opiekę, dbają o zaspokojenie podstawowych potrzeb, organizują zajęcia dostosowane do ich wieku i możliwości. Nasz program zajęć jest urozmaicony- prowadzimy zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe, edukacyjne. Pomagamy dzieciom i wspieramy je w nauce samodzielności. Ważna dla nas jest współpraca z rodzicami w każdym aspekcie dotyczącym dziecka.

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę Maluchów- a także spokój Rodziców – oddajemy do dyspozycji 4 przestronne i świetnie wyposażone sale. Wszystkie sprzęty, meble i zabawki zaopatrzone są w niezbędne certyfikaty i atesty.

Dzieci są dla nas inspiracją, a praca z nimi- powołaniem. Dbamy o to, by każde dziecko czuło się tutaj szczęśliwe i bezpieczne. Najlepszym wyróżnieniem dla nas jest fakt, że dzieci przychodzą do Żłobka z uśmiechem na twarzy i ciekawością, co przyniesie kolejny dzień.

Pozytywny Żłobek w Sosnowcu, ul. Naftowa 31.

Dyrektorka P. Hanna Stebel, tel. 532 468 706.


Serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka:

https://www.facebook.com/zlobeksosnowiec/

Opłaty: